KiEdA – nowy, zdrowy styl życia

Jeżeli chcesz zmienić swój styl życia i brakuje Ci motywacji, a przy tym chcesz zgubić zbędne kilogramy, bez diety, bez głodówek, bez magicznych suplementów, wystarczy zastosować pięć zasad systemu programu dłoni Kieda. Obalamy również sporo mitów związanych z dietą. Z naszym programem jest lekko i przyjemnie. Odchudzamy również sportowców. 

Program gwarantuje skuteczność, średnia utrata wagi to około 6 kg lub w obwodu brzucha o 9 cm. Schudniesz na wadze lub obwodzie brzucha minimum 10% w 90 dni.

Wieloletnie doświadczenie, próby, testy dają gwarancję sukcesu. Program zawiera metody żywieniowe, treningowe, uczy zrozumienia właściwego zbilansowania posiłków, które jest potrzebne do właściwego odżywiania Twojego ciała.

System jest bardzo łatwy i szybki do zastosowania, posiłki są bardzo łatwe w przygotowaniu. Wystarczy poświęcić trochę czas na przygotowanie posiłków, zazwyczaj raz dziennie na przygotowanie pojemników. Kolejną zaletą są oszczędności związane z racjonalnym robieniem zakupów. Gwarantujemy poprawę i zmianę kształtu sylwetki, obwodów i wagi.

I. Poranne nawadnianie

V zasad dłoni KiEdA

Codziennie, od razu po wstaniu wypij szklankę wody.
Nasza propozycja to woda z cytryną i miodem.
Woda z cytryną i miodem pomaga oczyścić organizm z różnych toksyn, wspomaga trawienie, wzmacnia system odpornościowy, oczyszcza skórę, a nawet więcej, redukuje zmarszczki. Woda cytrynowa rano to świetny sposób, aby dostarczyć organizmowi codzienną dawkę witaminy C. To również dobre źródło kwasu foliowego i składników mineralnych takich jak potas, wapń i magnez. Działa również dobroczynnie na drogi moczowe. Cytryny są antyseptyczne i działają oczyszczająco na wątrobę, nerki i krew. Ponadto szklanka wody z cytryną wypita rano na czczo pomaga obudzić układ pokarmowy, przyśpiesza metabolizm, poprawia perystaltykę jelit. Niektóre badania wykazały, że cytryna może posiadać właściwości anty-rakotwórcze.

II. Pierwszy posiłek nie później niż 1h po pobudce

V zasad dłoni KiEdA

Zjedz w pełni zbilansowany posiłek, zawierający odpowiednią ilość wszystkich składników odżywczych, których nasz organizm potrzebuje tuż po wstaniu.

Wielu z nas popełnia duży błąd rezygnując ze śniadania. Często zdarza się też, iż z braku czasu bądź przyzwyczajenia nasze śniadanie składa się po prostu z kawy. Po nocy zapasy energetyczne organizmu są uszczuplone, przemiana materii jest spowolniona i jeśli nie przyśpieszymy jej rano, cały dzień będziemy działać na „pół gwizdka”.

III. Regularność jedzenia czyli stosowanie wyliczania czasu spożywania posiłków według systemu "V dłoni KiEdA"

V zasad dłoni KiEdA

Liczenie godzin posiłków zgodnie z programem, przeliczamy od 1 do 5 na palcach.

Każdy posiłek i kolejne jemy zgodnie z „SYSTEMEM DŁONI KiEdA”. Pojemniki uzupełniamy dowolnymi posiłkami zgodnie z zasadą różnorodności, odpowiednio zbilansowane i bogate we wszystkie składniki odżywcze, patrz przykładowe posiłki.

Osoby, które regularnie jedzą są bardziej odporne na stres, rzadziej chorują i są optymistycznie nastawione do życia.

W praktyce oznacza to, że dostarczane regularnie posiłki przeznaczane będą na bieżące potrzeby, bez konieczności tworzenia rezerw energii. Okazuje się bowiem, że w przypadku rzadszego, nieuregulowanego i mało systematycznego jedzenia, organizm generuje rezerwy energetyczne, odkładające się w postaci niechcianej tkanki tłuszczowej. Można zatem z całą stanowczością stwierdzić, że regularne spożywanie posiłków sprzyja zrzucaniu zbędnych kilogramów, gdyż kalorie dostarczane w schematycznych odstępach czasu, zużywane są na bieżąco, bez kumulowania się w ciele.

IV. Zdjęcia spożywanych posiłków w pojemnikach

pojemnik na danie fit

Rób zdjęcia wszystkich posiłków, które jesz w pojemnikach.

„Kontrola podstawą zaufania” Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza.

My naszych podopiecznych w ten sposób motywujemy i wspieramy.

Zaczniesz inaczej postrzegać konieczność stosowania V zasad, będziesz miał większą kontrolę nad posiłkami oraz nad własnym działaniem.

V. Spożywanie posiłku wielkości pięści, który mieści się w pudełku zgodnie z zasadami programu

Zdrowy Styl Życia

Najważniejszą zasadą, o której powinno się pamiętać jest to, że żołądek jest mniej więcej wielkości naszej pieści i też takie porcje powinniśmy zjadać. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale kiedy się rodziliśmy, nasz  żołądek miał właśnie wielkości naszej pięści. Jedliśmy mało, często, a mimo to rośliśmy szybko, zdrowo i proporcjonalnie. Z biegiem lat rozciągaliśmy go na skutek czego jedliśmy więcej i tyliśmy. Dlatego zdrowy i szczupły człowiek powinien jeść posiłki wielkości swojej pięści. Po tygodniu żołądek wróci do swojego prawidłowego rozmiaru i szybko zauważysz poprawę samopoczucia i utratę wagi.  Niezależnie od tego, czy jesteśmy dzieckiem, nastolatkiem czy dorosłym, miernik wielkości naszego żołądka mamy zawsze pod ręką – jest to złożona pięść. Jedzenie porcji właśnie takiej wielkości zapewni nam efekt i na stałe da nam zdrowie.